تبلیغات
.  پایگاه شهید طیاری جیرفت - به‌یادماندنی‌ترین جمله رهبر انقلاب در سال ۹۱ انتخاب شد+فایل صوتی

 پایگاه شهید طیاری جیرفت
 
پایگاه بسیج خواهران شهید طیاری دانشگاه پیام نور شهرستان جیرفت
. .

forootan-4-27.jpg


به‌یادماندنی‌ترین جمله حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در سال ۱۳۹۱ از نظر کاربران پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی انتخاب شد. 
 

در پایانِ این نظرسنجی که تا روز ۱۴ فروردین ۹۲ ادامه داشت و بیش از چهارده هزار نفر در آن شرکت کردند، جمله "من انقلابی‌ام" مربوط به «پاسخ رهبر انقلاب به پیشنهاد مذاکره آمریکایی‌ها» که در نوزدهم بهمن‌ماه سال گذشته ایراد شده بود، به عنوان مهم‌ترین و محبوب‌ترین جمله انتخاب شد.

همچنین جملات "بنده فعلا‌ نصیحت می‌کنم" درباره حوادث مجلس شورای اسلامی و جملات مربوط به موضوع «اختلاف بین مسئولان» و «پاسخ به تهدید دشمنان» در جایگاه بعدی قرار گرفتند.

سال گذشته نیز مخاطبان سایت در نظرسنجی مشابهی، جمله «پشتیبانی علنی ایران از هرگونه مبارزه علیه اسرائیل» را که در نماز جمعه ۱۴ بهمن‌ماه ۹۰ ایراد شده بود، به عنوان جملهٔ به‌یادماندنی سال ۱۳۹۰ انتخاب کردند: «ما در قضایای ضدیت با اسرائیل دخالت کردیم؛ نتیجه‌اش هم پیروزی جنگ سی و سه روزه و پیروزی جنگ بیست و دو روزه بود. بعد از این هم هر جا هر ملتی، هر گروهی با رژیم صهیونیستی مبارزه کند، مقابله کند، ما پشت سرش هستیم و کمکش می‌کنیم و هیچ ابائی هم از گفتن این حرف نداریم.»

در سال ۸۹ نیز مردم جمله «واکسینه‌شدن کشور در فتنه ۸۸» را به عنوان جمله به‌یادماندنی سال ۱۳۸۹ انتخاب کردند.

به یادماندنی‌ترین جملات مقام معظم رهبری در سال 1391:

رتبه 1 - موضوع: بحث مذاکره با آمریکا - «من دیپلمات نیستم، من انقلابی‌ام، حرف را صریح و صادقانه میگویم. دیپلمات یک کلمه‌ای را میگوید، معنای دیگری را اراده میکند. ما صریح و صادقانه حرف خودمان را میزنیم؛ ما قاطع و جازم حرف خودمان را میزنیم.» (۱۳۹۱/۱۱/۱۹ دیدار فرماندهان نیروی هوایی ارتش)

رتبه 2 - موضوع: قضیه نامناسب در مجلس شورای اسلامی - «به استناد متهم کردن یک نفر، انسان بیاید دیگران را، مجلس را، قوه قضائیه را متهم کند؛ این کار درست نیست، این کار غلط است. بنده فعلاً نصیحت میکنم. این کار، کار شایسته‌ای برای نظام جمهوری اسلامی نیست.» (۱۳۹۱/۱۱/۲۸ بیانات در دیدار مردم آذربایجان)

رتبه 3 - موضوع: اختلاف بین مسئولین - «اختلافات را نباید علنی کرد؛ اختلافات را نباید به مردم کشاند؛ احساسات مردم را نباید در جهت ایجاد اختلاف تحریک کرد. از امروز تا روز انتخابات، هر کسی احساسات مردم را در جهت ایجاد اختلاف به کار بگیرد، قطعاً به کشور خیانت کرده.» (۱۳۹۱/۸/۱۰ بیانات در دیدار دانش‌آموزان‌ و دانشجویان)

رتبه 4 - موضوع: پاسخ به تهدیدات دشمنان - «ما سلاح اتمی نداریم، سلاح اتمی هم نخواهیم ساخت، اما در مقابل تهاجم دشمنان - چه آمریکا و چه رژیم صهیونیستی - برای دفاع از خودمان، در همان سطحی که دشمن حمله کند، به آنها حمله خواهیم کرد.» (۱۳۹۱/۱/۱ بیانات در حرم رضوی در آغاز سال ۹۱)

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 توسط بسیجی
طراح قالب : { }