تبلیغات
.  پایگاه شهید طیاری جیرفت - ولایتی:تفرقه میان اصولگرایان به مصلحت کشور نیست

 پایگاه شهید طیاری جیرفت
 
پایگاه بسیج خواهران شهید طیاری دانشگاه پیام نور شهرستان جیرفت
. .

DSC_2053.jpg


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، علی اکبر ولایتی در جمع دانشجویان دانشگاه قم با اشاره به ائتلاف به منظور جلوگیری از تفرقه در انتخابات پیش رو گفت:با توجه به این‌که پیشنهاد این ائتلاف از طرف من بود، امید دارم در آستانه انتخابات یک نفر کاندیدا داشته باشیم.

 

وی تفرقه میان اصولگرایان را سبب کشیده شدن انتخابات به دور دوم دانست و افزود:این امر به مصلحت کشور نیست و همچون سال 88 موجب تفرقه خواهد شد، از این رو نظر علما و بزرگان از نظر فصل الخطاب بودن دارای اهمیت است و باید از تصمیم مشترک جامعتین تبعیت کرد.

این کاندایدای احتمالی انتخابات ریاست جمهور تصریح کرد:قم پایه گذار انقلاب اسلامی بود و تحولات دانشگاهی نیز باید از قم به ویژه در زمینه اسلامی سازی علوم باید حرکت های جدی ای آغاز شود تا در همه رشته‌ها دیدگاهی متفاوت از غرب حاصل گردد.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص تفرقه میان اصولگرایان نیز یادآورشد:برخی اخبار منتشر شده در این زمینه شایعه است و کسانی که چنین اتحادی را نمی‌پذیرند این شایعات را مطرح می‌کنند.

ولایتی درباره برنامه های اقتصادی خود عنوان کرد: متاسفانه مشکلات مهم و زیربنایی فراوانی پیرامون اقتصاد در کشور وجود دارد و ما هنگامی می‌توانیم به توسعه اقتصادی دست یابیم که اقتصاد ما بر مبنای اصول صحیح توزیع و مصرف بنا شود.

وی تصریح کرد: علاوه بر خارج شدن تصدی گری دولت یکی از راهکارهای مهم تربیت کارشناس و افراد مسئولیت پذیر در دانشگاه‌ها در رابطه با علوم اقتصادی در دوره های تخصصی است.

این کاندیدای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری با بیان ضرورت اجرای برنامه‌های مصوب مجلس توسط دولت، اظهار کرد:دولت آینده قطعا با مشکلات فراوانی همچون تورم، گرانی، کاهش ارزش پول و بی ثباتی در بازار مواجه است از سوی دیگر تحریم ها نیز در داخل تاثیرات منفی گذاشت هرچند می‌توانستیم تحریم ها را نیز مدیریت کنیم.

وی گفت:اجرای برنامه های مجلس باید در دستور کار قرار گیرد تا از بحران اقتصادی ممانعت شود و اثرات مخرب وضعیت اقتصادی فعلی کاهش یابد.

ولایتی در ادامه سخنان خود درباره جریانی خاص گفت:هر فردی که از خط و مسیر مستقیم انقلاب اسلامی و ولایت فقیه انحراف داشته باشد منحرف به شمار می رود و چنین فردی در نزد ملت ایران مقبولیت نخواهد داشت.

وی درخصوص دیپلماسی ایران در ارتباط با آمریکا نیز توضیح داد: آمریکا با سیطره و شیطنت‌های خود نمی‌تواند ارتباط خوبی با ایران داشته باشد و تا هنگامی که به عنوان یک ابرقدرت بر خواسته‌های غیر مشروع خود پافشاری می‌نماید، جایگاهی در این ارتباط نخواهد داشت.

ولایتی رمز موفقیت دولت آینده را رعایت قانون و پایبندی به قانون اساسی دانست و عنوان کرد:بی توجهی به قانون از نقاط ضعف مهم به شمار می‌رود و دولت آینده در برنامه های راهبردی و اقتصادی خود باید به رعایت قانون التزام داشته باشد.

انتهای پیام

طبقه بندی: سیاسی، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 16 اردیبهشت 1392 توسط بسیجی
طراح قالب : { }