تبلیغات
.  پایگاه شهید طیاری جیرفت - فایل صوتی بیانات رهبر انقلاب در اجلاس بین‌المللى علما و بیدارى اسلامى‌‌

 پایگاه شهید طیاری جیرفت
 
پایگاه بسیج خواهران شهید طیاری دانشگاه پیام نور شهرستان جیرفت
. .
موضوع «بیدارى اسلامى» كه شما در این اجلاس به آن خواهید پرداخت، امروزه در صدر فهرست مسائل جهان اسلام و امت اسلامى است؛ پدیده‌‌ى شگرفى است كه اگر باذن اللَّه سالم بماند و ادامه یابد، قادر خواهد بود سربرآوردنِ تمدن‌‌اسلامى را در چشم‌‌اندازى نه چندان دوردست، براى امت اسلامى و آنگاه براى جهان بشریت رقم زند.

به گزارش فرهنگ نیوز، نخستین روز اجلاس بین‌المللى علما و بیدارى اسلامى‌‌ با سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی آغاز شد. معظم له با اشاره به اثرات بیداری اسلامی در جهان کنونی فرمودند:

آنچه امروز در برابر چشم ما است و هیچ انسان مطّلع و هوشمندى نمیتواند آن را انكار كند، آن است كه اكنون اسلام از حاشیه‌‌ى معادلات اجتماعى و سیاسى جهان خارج شده و در مركز عناصر تعیین‌‌كننده‌‌ى حوادث عالم، جایگاهى برجسته و نمایان یافته است و نگاه تازه‌‌اى را در عرصه‌‌ى زندگى و سیاست و حكومت و تحولات اجتماعى عرضه میكند؛ و این در دنیاى كنونى كه پس از شكست كمونیزم و لیبرالیزم، دچار خلأ عمیق فكرى و نظرى است، پدیده‌‌اى مهم و پرمعنى به شمار میرود. این نخستین اثرى است كه حوادث سیاسى و انقلابى در شمال آفریقا و منطقه‌‌ى عربى، در مقیاس جهانى بر جاى گذاشته است، و خود مبشّر حقایق بزرگترى است كه در آینده اتفاق خواهد افتاد.

صوت بیانات مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای | دانلود فایل

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 توسط بسیجی
طراح قالب : { }